Modlitba o páté

 

ruceZveme Vás k připojení se k „modlitbě o páté“, která se bude konat 1. září od 17 hodin. ​Prosíme všechny, kdo se k naší modlitbě připojí​, ať potvrdí účast na mail miroslavslanc@seznam.cz.

Přečte si prosím doprovodný text:

Milé sestry a bratři, nikoho z nás nenechává chladným situace, která se děje nejen v naší republice, ale i ve světě, kde hrozí světový konflikt. Můžeme se modlit za světový mír a spoustu dalších velkých věcí, ale ať se na to podíváme z jaké chceme strany, pořád více a více zjišťujeme, že se plní vše, co je psáno v Bibli.

Přišla mi do srdce myšlenka, udělat společnou modlitbu. Za všechny věřící, aby naše víra neuvadala a aby jsme byli neustále „dopováni“ Duchem svatým. Za hledající, aby našli co hledají a za nevěřící, aby i oni otevřeli svá srdce. Budeme se modlit za své blízké, za své kamarády, sousedy a kolegy. Je čas přijmout zodpovědnost, která nám byla svěřena od Ježíše Krista. On si nás vybral, abychom zachraňovali lidi kolem sebe a ukázali jim, že jediná cesta, která je správná je do Božího království. Přece jim říkáme Pravdu, že Bůh je láska. A Ježíš nám říká, jak je ta rovnice vlastně jednoduchá. Miluj a budeš milován. Odpusť a bude ti odpuštěno.

Budeme se modlit v jeden den a ve stejný čas. Každý se pomodlí tam, kde se zrovna bude nacházet. Doba modlitby je neomezená. Na závěr vás ale poprosím o Modlitbu Páně, protože se bude dít vůle jeho, ne naše.

Vše by proběhlo 1. září v 17 hodin a nazval jsem to „Modlitba o páté“. ​Prosím všechny, kdo se k naší „modlitbě o páté“ připojí​, ať se mi potvrdí na mail miroslavslanc@seznam.cz. ​Když bude pod jedním mailem více osob, uveďte prosím počet. Budu vás informovat, kolik lidí se k modlitbě přihlásilo.

copyright

Design: Grafické studio Ephrajim.com