Příliv – sjezd dorostů CB

 

prilivMilí rodiče, vedoucí dorostů a samozřejmě dorosťáci, jménem dorostového odboru bychom vás rádi pozvali na celorepublikový sjezd dorostů „Příliv – nikdy nevíš, co přinese“ ve dnech 24. – 27. 10. 2014 v Praze 6. Pro některé z nás je to dlouholetý sen, pro někoho půjde o odvahu to zkusit. Myslíme si, že sjezd může vhodně doplnit dosavadní akce a celkově posílit sounáležitost našich dorostů.

Prosím přihlašujte se u vedoucího dorostu Lukáše Vlka (tel. 739 258 772, e-mail lukasvlk499@gmail.com), nejpozději však do 15. 9. Cena je 550Kč. Více informací naleznete na http://sjezddorostu.cz/

Na sjezdu si každý něco najde. Nebude chybět velká pokladovka mezi dorosty v divoké přírodě, židovské a country tance, sporty, vyrábění, legrační olympiáda, velkokapacitní hry… Sjezd je dobrou možností pozvat nevěřícího kamaráda. Nebudou chybět chvály a krátká zamyšlení, mezi hlavními řečníky uslyšíme Dandu Fajfra, Petra Kučeru, Rosťu Staňka a Davida Nováka.

Pro dorostence budou připraveny i krátké semináře se zajímavými tématy, ze kterých si budou moci vybrat jeden (nechceme dorostence unavit přednáškami).

Co si od sjezdu slibujeme?

– povzbuzení z nových přátelství
– inspirace
– zjištění, že nejsme sami :)

priliv2014

copyright

Design: Grafické studio Ephrajim.com